Kaip Atkurti Ištrintas Tekstines Žinutes?

Jei skaitote šį įrašą, yra didelė tikimybė, kad netyčia ištrynėte kai kuriuos svarbius pranešimus ir bandysite juos atkurti. Skirtingai nuo „Gmail“, kur ištrinti el. laiškai saugomi šiukšliadėžėje, „Android“ sistemoje sunkiau atkurti ištrintus pranešimus, nes „Android“ juos tvarko. Kai ištrinate pranešimą, jis pažymimas kaip perrašytas naujais duomenimis. Daugeliu atvejų ištrinti pranešimai dingsta visam laikui, tačiau yra tikimybė, kad jie nebuvo perrašyti. Šiame straipsnyje parodysime, kaip atkurti ištrintus pranešimus „Android“ ir “iPhone” išmaniajame telefone.

Kaip atkurti ištrintus pranešimus „Android“ įrenginyje:

Ištrintus pranešimus “Android” galite atkurti naudojant „Google“ atsarginę kopiją. Jei sukūrėte atsarginę telefono kopiją „Google“ diske, gali būti, kad atsarginėje kopijoje gali būti ir jūsų tekstinių pranešimų kopijos. Galite atkurti šią atsarginę kopiją atlikdami toliau nurodytus veiksmus:

 • Atidarykite „Google“ diską savo telefone.
 • Atidarykite “Meniu” spustelėdami trijų horizontalių eilučių piktogramą viršutiniame kairiajame kampe.
 • Dabar pasirinkite „Atsarginės kopijos“ ir patikrinkite, ar buvo sukurtos jūsų duomenų atsarginės kopijos.
 • „Android“ duomenų, kurių atsarginės kopijos sukurtos „Google“ diske, kopijas galima atkurti tik prisijungus prie naujo įrenginio. Tai reiškia, kad žinutėms nuskaityti reikės kito išmaniojo telefono.
 • Prisijunkite naudodami „Google“ paskyrą kitame telefone ir įrenginio sąrankos metu spustelėkite „Atkurti“, kai paklaus, ar norite atkurti „Android“ atsarginę kopiją.
 • Užbaikite sąrankos procesą ir patikrinkite pranešimų aplanką. Šis procesas ne visada veikia. Tokiu atveju galite naudoti trečiųjų šalių programas norėdami atkurti pranešimus.

Kaip atkurti ištrintus pranešimus „iPhone“ įrenginyje:

Nesvarbu, ar reguliariai ištrinate savo “iPhone” pranešimus, ar neseniai masiškai juos ištrynėte, kad atlaisvintumėte vietos saugykloje, visada turėtumėte susirūpinti, kad išsaugotumėte vis dar reikalingus tekstus. O jei netyčia ištrynėte kai kuriuos tekstinius pranešimus, kuriuos norėjote pasilikti, nepanikuokite, nes yra keletas skirtingų būdų, kaip atkurti prarastus tekstinius pranešimus savo “iPhone”. Jei jūsų “iPhone” nustatytas kurti atsarginę kopiją “iCloud”, ištrintus tekstinius pranešimus galite atkurti naudodami naujausią atsarginę kopiją. Tai sugrąžins jūsų “iPhone” į tą tašką, kai sukūrėte atsarginę kopiją, o tai reiškia, kad nors tai gali padėti atkurti tekstinį pranešimą, galite prarasti kai kuriuos kitus duomenis. Norint tai padaryti turite atlikti keletą veiksmų:

 • Atidarykite programą “Nustatymai” ir viršuje bakstelėkite savo vardą.
 • Pasirinkite „iCloud“ ir įsitikinkite, kad programų sąraše įjungta „Messages“.
 • Bakstelėkite “iCloud Backup” ir patikrinkite, ar neseniai buvo sukurta jūsų “iPhone” atsarginė kopija.
 • Grįžkite į pagrindinį „Nustatymų“ programos meniu ir pasirinkite „Bendra“.
 • Tada slinkite žemyn ir pasirinkite “Atkurti” (ang. „Reset“) arba „Perkelti“, arba “Atkurti iPhone” (ang. „Reset iPhone“), atsižvelgiant į tai, kokią „iOS“ versiją turite.
 • Bakstelėkite “Ištrinti turinį ir nustatymus” (ang. “Erase All Content and Settings”), tada patvirtinkite, kad tai yra tai, ką norite padaryti. Tikėtina, kad turėsite pateikti „iCloud“ slaptažodį, kad išjungtumėte „Find My“.
 • Jūsų “iPhone” užtruks kelias minutes, kol bus atkurtos gamyklinės sąlygos. Po to būsite pasveikinti pradiniame „iPhone“ pasisveikinimo ekrane.
 • Atlikite kelis pirmuosius veiksmus ir programų bei duomenų ekrane pasirinkite “Atkurti iš iCloud“ atsarginės kopijos.
 • Prisijunkite prie „iCloud“, kad pasiektumėte atsargines kopijas, tada pasirinkite paskutinę atsarginę kopiją prieš ištrindami tekstinius pranešimus, kuriuos norite atkurti.