Kaip “Instagram” Uždėti Muziką?

Galbūt norite pridėti muzikos tiesiai iš „Instagram“ arba gauti melodijų iš mėgstamų muzikos transliacijos paslaugų, tokių kaip „Spotify“, „SoundCloud“ ir „Shazam“. „Instagram“ istorijas lengva sukurti, tačiau jos gali pareikalauti daug darbo ir minčių, jei norite, kad jos būtų tikrai linksmos, tačiau laimei, „Instagram“ siūlo daugybę įrankių, padedančių padaryti jūsų istorijas kuo linksmesnes.

Galbūt turite puikių nuotraukų ar vaizdo įrašų ir keletą šaunių filtrų bei lipdukų, tačiau jūsų istorijoje vis dar trūksta vieno svarbaus veiksnio – muzikos. „Instagram“ siūlo daugybę melodijų iš savo bibliotekos ir mėgstamų muzikos transliacijos paslaugų, tokių kaip „Spotify“, „SoundCloud“ ir „Shazam“. 

Pridėkite muziką “Instagram”:

 • Galite pridėti muzikos tiesiai prie savo istorijos naudodami „Instagram“ biblioteką. Bakstelėkite pliuso (+) piktogramą programos viršuje, tada slinkite iki istorijos apatinėje naršymo juostoje. Taip pat galite ilgai paspausti „Jūsų istorija“ ir paliesti „Pridėti prie savo istorijos“ arba braukite į dešinę, kad atidarytumėte fotoaparatą, tada, kai nuotrauka ar vaizdo įrašas bus užfiksuotas, pasirinkite „Jūsų istorija“.
 • Fotoaparato ekrane užfiksuokite savo nuotrauką ar vaizdo įrašą. Taip pat galite perbraukti aukštyn, kad pamatytumėte savo nuotraukų biblioteką, tada pasirinkite, ką norite pridėti. Taikykite bet kokius norimus filtrus ar specialiuosius efektus. Kai būsite pasiruošę pridėti melodiją prie savo istorijos, bakstelėkite lipduko piktogramą, tada – muzikos lipduką.
 • Muzikos ekrane naršykite skirtingus skyrius ir žanrus, kad surastumėte norimą melodiją. Ekrano viršuje esantį paieškos lauką taip pat galite naudoti norėdami ieškoti konkrečios muzikos pagal dainą, atlikėją ar albumą, todėl yra paprasta atrasti dainą, kuri jums patinka. O jei norite išgirsti trumpą klipą, bakstelėkite mygtuką Leisti.
 • Kai būsite pasiruošę pasirinkti, palieskite norimą dainą savo istorijoje. Turėsite galimybę slinkti per dainą ir nuspręsti, koks garso įrašas – iki 15 sekundžių – skambės jūsų istorijoje. Perkelkite slankiklį, kol rasite norimą pridėti dainos sekciją.
 • Kai kuriose dainose yra keli vaizdai, iš kurių galite pasirinkti, todėl palieskite muzikos miniatiūrą, kad pakeistumėte vaizdą. Kai kurie netgi siūlo dainų tekstus, kurie pasirodo ekrane grojant muzikai. Kai esate patenkintas pasirinktu vaizdu, palieskite „Atlikta“ ir daina prie jūsų istorijos pridedama lipduko pavidalu.
 • Kai baigsite pasirinkti muziką, daina jūsų istorijoje pasirodys kaip lipdukas, todėl galite pasirinkti, kur lipdukas bus dedamas jūsų istorijoje, pirštu perkeliant jį aplink ekraną. Pakeiskite lipduko dydį, suspausdami arba išplėsdami dviem pirštais. Naudodami du pirštus, pasukite, kad pakeistumėte lipduko orientaciją.
 • Galbūt jums nepatinka jūsų lipduko išvaizda, todėl jei dukart paliesite, grįšite į ankstesnį ekraną, kuriame galite pakeisti lipduko išvaizdą. Bakstelėkite “Atlikta”, kad grįžtumėte prie savo istorijos.
 • Jei įrašėte vaizdo įrašą, prieš paskelbdami istoriją galite padaryti dar daugiau naudodami savo lipduką. Laikykite jį nuspaudę ir galėsite prisegti lipduką prie konkretaus vaizdo įrašo asmens ar objekto. Tai reiškia, kad lipdukas judės kartu su objektu, kai jis juda vaizdo įraše.
 • Baigę koreguoti muziką, palieskite savo istorijos piktogramą, kad paskelbtumėte savo istoriją su muzika. Arba, jei norite, kad jį matytų tik konkretūs žmonės, galite paliesti „Artimi draugai“, kad išsiųstumėte jį pasirinktai žmonių grupei, arba palieskite „Siųsti kam“ ir pasirinkite, kurie vartotojai turėtų jį gauti.
 • Norėdami peržiūrėti savo istoriją, bakstelėkite jūsų istorijos piktogramą. Jūsų istorija rodoma automatiškai grojant muzikai. Bakstelėjus dainos etiketę, muzika pristabdoma ir apačioje atsidaro langas, per kurį galite išsaugoti muziką arba nusiųsti ją kitam asmeniui „Instagram“. Jūsų sekėjai gali peržiūrėti jūsų istoriją ir leisti muziką tokiu pačiu būdu.

Pridėkite muzikos iš “Spotify” programėlės:

 • Galite pridėti muzikos prie savo „Instagram“ istorijos, paimdami ją iš „Spotify“ programos. Kai „Spotify“ groja daina, bakstelėkite elipsės piktogramą ir pasirinkite bendrinimo parinktį. Bakstelėkite „Instagram“ ir būsite nukreipti į savo „Instagram“ istoriją, kurioje pasirodo jūsų pasirinkta daina su jos viršeliu. Prie savo istorijos galite pridėti teksto, lipdukų ir kitų efektų. Bakstelėkite savo istorijos piktogramą, kad paskelbtumėte istoriją su pasirinkta daina.
 • Kai jūsų istorija bus paskelbta, ji bus nuoroda į „Spotify“. Bakstelėkite savo istorijos piktogramą „Instagram“, kad ją peržiūrėtumėte. Kiekvienas, kuris peržiūri jūsų istoriją, gali paliesti „Play Spotify“ ir tada atidaryti „Spotify“, kad paleistų dainą programoje.

Pridėkite muzikos iš “SoundCloud” programėlės:

 • Pasidalykite daina iš „SoundCloud“ programos su „Instagram“ istorija pasirinkdami dainą ir paspaudę „Bendrinti“. Pasirinkite „Istorijos“, jei norite importuoti dainą ir su ja susijusį vaizdą į „Instagram“.
 • Kai istorija bus paskelbta, ji bus nuoroda į dainą „SoundCloud“. Peržiūrėkite istoriją, bakstelėkite „Play on SoundCloud“, tada pasirinkite „Open SoundCloud“, kad atidarytumėte dainą programoje.

Pridėkite muzikos iš “Shazam” programėlės:

 • Nors „Shazam“ pirmiausia naudojamas analizuoti ir atpažinti jau klausomas dainas, taip pat galite priversti programą leisti muziką ir nusiųsti ją į „Instagram“. Atidarykite programą ir leiskite jai atpažinti šiuo metu grojamą dainą.
 • Bakstelėkite dainą „Shazam“, tada palieskite „Daugiau“ ir „Bendrinti“. Bakstelėkite „Instagram“ parinktį, kad dainą nusiųstumėte į „Instagram“ programą. Paskelbus istoriją, galite keliauti atgal į „Shazam“ programą per „Instagram“. Norėdami tai padaryti, atidarykite istoriją „Instagram“ ir bakstelėkite mygtuką „Atidaryti Shazam“, kad paleistumėte dainą programoje.