Kaip Uždirbti Iš “TikTok”?

„TikTok“ šiuo metu turi daug susidomėjimo ir nėra daug turinio ir vis daugiau žmonių ieško „TikTok“, nes jie nenori laukti metų, kol išsiaiškins apie šią platformą ir kaip iš jos užsidirbti. Žmonės nori anksti pereiti prie „TikTok“, kad šiandien galėtų pasinaudoti visomis jo teikiamomis galimybėmis ir pradėti uždirbti. Jei ir jūs norite anksti pereiti prie šios platformos, kad išsiaiškintumėte, kaip iš tikrųjų užsidirbti pinigų iš savo sekėjų, skaitykite toliau, nes pateiksime šešis svarbiausius būdus, kaip užsidirbti iš “TikTok”.

Šeši būdai, kaip užsidirbti iš „TikTok“:

1. Augančios paskyros ir jų pardavimas:

Pirmasis būdas užsidirbti pinigų iš „Tik Tok“ yra paskyros auginimas ir jos pardavimas, nes tai tampa vis populiaresnė elektroninėje prekyboje ar produktų erdvėje. Panašiai kaip „Instagram“, jūs pasirinksite nišą, tada sukurkite linksmą turinį, idealiu atveju “virusą”, kuris pritrauktų tą asmenį, kuris būtų idealus jūsų produkto klientas. Šiandien šioje erdvėje jau yra žmonių, kurie tam tikru interesu augina „TikTok“ profilius. Paprastai tai yra nišinė tema ir jie gali neturėti ką parduoti, tačiau jie ketina susisiekti su šios pramonės šakos prekės ženklais ir parduoti jiems savo „TikTok“ profilį, o žmonės tokiu būdu uždirba pinigus. 

Geros naujienos produktų prekės ženklams yra tada, kai jie turi tą sąskaitą savo rankose, iš tikrųjų gana lengva parduoti produktus. Vienas iš būdų, kaip žmonės parduoda produktus, yra „TikTok Live“, kurių metu jie pristato produktus tiesioginės transliacijos metu arba iš tikrųjų rengia aukcionus tiesioginės transliacijos metu. Ir, žinoma, biografijoje yra nuoroda, kurioje visada galite paskatinti savo pasekėjus pirkti jūsų produktą.

Taigi, jei esate tokio tipo žmogus, kuris myli „TikTok“ ir norite tiesiog sekti tam tikra tema ir sukurti bendruomenę pagal tam tikrą temą, eikite į ją ir kreipkitės į tuos prekės ženklus, kurie norėtų turėti prieigą tiems sekėjams ir parduokite jiems savo paskyrą.

2. Aukos iš sekėjų:

Antrasis būdas, kaip žmonės uždirba pinigus iš „TikTok“, yra tiesioginis rinkimas žiūrovų aukas. Ši „TikTok“ funkcija yra žavi, nes tai yra integruota pajamų gavimo platforma. Kai esate „TikTok“ vartotojas, galite eiti į savo profilį ir įsigyti kažką, vadinamą monetomis: už šimtą monetų jums teks sumokėti 1,18 Eurų. Dabar turbūt kyla klausimas kam jos yra reikalingos? Kai vienas iš jūsų mėgstamiausių kūrėjų pradės transliuoti tiesioginę transliaciją, jūs iš tikrųjų galite nusiųsti jiems monetas kaip padėką už visas pastangas kuriant jų turinį. Ką su šia moneta veikia kūrėjas? Kūrėjas monetas paverčia deimantais, o tuos deimantus galima paversti grynaisiais per „PayPal“.

3. Valdykite influencerių kampanijas:

Trečias būdas užsidirbti pinigų iš „TikTok“ yra valdyti influencerių kampanijas, tačiau tai nėra nauja idėja, nes jau yra tiesioginių influencerių agentūrų, kurios tarnauja „Instagram“ influenceriams. Ta pati sąvoka taikoma „TikTok“: jūs galite būti tarpininkas tarp „TikTok“ kūrėjo ir prekės ženklo, norinčio dirbti su tuo įtakingu asmeniu. Sudarę susitarimą, valdydami abi šalis ir užtikrindami, kad visi rezultatai bus įvykdyti – tik būdami koordinatoriumi – galite imti paslaugų mokestį už tokių kampanijų valdymą.

„TikTok“ kaip platforma yra protinga, nes ji iš tikrųjų jau turi vidinę influencerių programą. Taigi, jei esu didelis prekės ženklas ir noriu susisiekti su „TikTok“ ir pasakyti: „Ei, tai yra mano erdvė, su kokiais influenceriais turėčiau dirbti? Aš galiu tai padaryti. Vienintelis dalykas yra tai, kad aš sumokėsiu procentą „TikTok“ už to susitarimo tarpininkavimą.

4. „TikTok“ skelbimų platforma:

Ketvirtas būdas užsidirbti pinigų iš „TikTok“ yra naudojant jų skelbimų platformą. Kaip ir „Facebook“ bei „Instagram“ skelbimus, dabar galite naudoti „Google“, „TikTok“ skelbimus ir prisiregistruoti prieigai prie jų skelbimų platformos. Tai gana savaime suprantama, jei kada nors vykdėte mokamą srautą, taigi, jei jūsų rinka yra „TikTok“, gali būti verta sukurti keletą skelbimų, skirti šiek tiek biudžeto eksperimentams ten ir pamatyti, kas atsitiks. Galbūt galite parduoti daugiau savo produktų per „TikTok“!

5. “TikTok” profilio valdymo paslaugos:

Penktasis būdas užsidirbti pinigų iš „TikTok“ yra siūlyti valdymo paslaugas kūrėjams programoje, nes kai kurie „TikTok“ kūrėjai turi milijonus sekėjų, o kartais tam kūrėjui tai nutinka tikrai greitai ir per naktį, todėl jūs galite įsikišti ir pasiūlyti paslaugas, kurios padėtų jiems įgyvendinti turinio strategiją, kūrybinę strategiją, galbūt valdyti pasiūlymus. Taigi, jei turite norą ir gebėjimus tokiam darbui, tikrai galite tai pritaikyti siūlydami valdymo paslaugas „TikTok“ kūrėjams.

6. Konsultacijos apie platformą:

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: kai jau tapote „TikTok“ profesionalu ir galbūt tikrai suprantate, kad kas nors galėtų nufilmuoti vaizdo įrašą, kuris galbūt sulauks šimto peržiūrų, ir padėti jam sulaukti 100 000 peržiūrų, galite tiesiog pasiūlyti konsultavimo paslaugas. Tai tikrai puikus būdas pasinaudoti savo patirtimi platformoje ir padėti žmonėms, norintiems išgarsėti „TikTok“ ar norintiems būti kūrėjais, iš tikrųjų patobulinti savo strategiją, kad jų vaizdo įrašai būtų matomi šimtų tūkstančių, jei ne milijonų žmonių. Žinoma, pirmiausia turite turėti žinių ir patirties, kad galėtumėte pasiūlyti tai kaip paslaugą, bet kai būsite toks, žmonės sumokės, kad jūsų patirtis ir jūsų smegenys būtų jų sąskaitoje. Ir jei padedate jiems sudaryti bet kokius sandorius ar susitarimus dėl įtakos, netgi galite susitarti dėl tam tikro sandorio procentinio dydžio arba jo sumažinimo vien todėl, kad esate jų konsultantas ir padėjote jiems užkrėsti „TikTok“ “virusu”.

Apibendrinant reikia pasakyti, kad jūs jau turite šešis pagrindinius ir svarbiausius būdus, kuriais naudodamiesi žmonės šiandien uždirba pinigus iš „TikTok“, todėl pasinaudokite jais. „Instagram“ istorijos yra panašios į „TikTok“ vaizdo įrašus, tačiau jos baigiasi po 24 valandų, todėl čia „TikTok“ yra galingesnis. „TikTok“ iš tikrųjų yra panašus į „YouTube“, tai reiškia, kad galite paskelbti vaizdo įrašą šiandien, bet galbūt algoritmas jį pasiima po kelių mėnesių ir pradeda stumti tą vaizdo įrašą į žmonių, kuriems jis patiks, kanalą. Tai, kad jūsų vaizdo įrašai neišnyksta, turi daug galios, nes taip galite sulaukti daugiau dėmesio iš potencialių sekėjų. Vien dėl šios priežasties žmonės kartais sulaukia milijonų peržiūrų savo „TikTok“ vaizdo įrašuose su labai nedaug sekėjų. Taip yra todėl, kad algoritmas paima jūsų vaizdo įrašą ir jį išstumia. Šiais laikais nėra kokių nors kitų programų ar platformų, galinčių suteikti jums tokių rezultatų.