Popierinių rankšluosčių rūšys – popierinių rankšluosčių palyginimas ir privalumai

Koks yra geriausias popierinis rankšluostis? Kuo jie skiriasi ir ar verta permokėti? Tokie klausimai gali jums kilti, kai ateis laikas apsipirkti. Kokie popieriniai rankšluosčiai jums tinka, priklauso nuo jų paskirties ir jūsų darbuotojų ar klientų reikalavimų. Mes palyginome popierinius rankšluosčius įvairiais būdais, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą.

Ar popieriniai rankšluosčiai, pagaminti iš perdirbto popieriaus, yra veiksmingi?

Perdirbtus popierinius rankšluosčius dažniausiai renkasi ugdymo įstaigos, pramonės įmonės arba tos įmonės, kuriose daugiausia naudojasi darbuotojai. Jie tokie kokybiški, kad neplyšta rankose jas sausinant, tačiau pakankamai pigiūs, kad neapkrautų įmonės biudžeto.

Tačiau aukščiausios kokybės popieriniai rankšluosčiai iš celiuliozės pasirenkami daugiausia restoranų ir viešbučių vonios kambariams. Tai vietos, kur klientai tikisi aukščiausio lygio aptarnavimo. Celiulioziniai rankšluosčiai tokiais atvejais yra geriausias pasirinkimas.

Pigūs popieriniai rankšluosčiai, palyginti su brangesniais variantais

Vienkartinių rankšluosčių kainos yra labai skirtingos. Yra ir pigesnių, ir brangesnių variantų. Kurį iš jų rinktis? Ir vėl, tai priklauso kokiu tikslu juos naudosite. Jeigu jums reikia popierinių rankšluosčių valymui, pvz., stalai restorane, galite drąsiai rinktis pigesnius variantus. Jei ieškote kokybiškų, minkštų ir gležnų popierinių rankšluosčių, verta rinktis brangesnius variantus. Tačiau atminkite, kad kaina retai vaidina pagrindinį vaidmenį. Geriausia atsižvelgti į popierinių rankšluosčių rūšį (sulankstytą ar susuktą) ir jų sugeriamumą.

Susukti popieriniai rankšluosčiai, palyginti su sulankstytais popieriniais rankšluosčiais

Popieriniai rankšluosčiai iš esmės skiriasi tuo, kaip jie išduodami: rulonais ar servetėlėmis

Sulankstyti popieriniai rankšluosčiai, išduodami po vieną lapą. Šalia pavadinimo esanti raidė nurodo sulankstymo tipą. Pavyzdžiui, Z rankšluosčiai sulankstomi du kartus, o W – tris kartus. Kas tai svarbu? ZZ (V formos) rankšluosčiai atrodo kaip servetėlės ​​dėžutėje. Dažnai pasitaiko, kad surenkame per daug lapų, kurie be reikalo patenka į šiukšliadėžę. Kita vertus, Z arba W tipo rankšluosčiai atrodo prabangiau ir labiau tinka aukštesnio standarto vietose.

Popieriniai rankšluosčiai rulone yra įvairių variantų:

  • su perforacija (lengva nuplėšti atskirus tokio paties dydžio lapus),
  • be perforacijos (paimate tiek rankšluosčio, kiek iš tikrųjų reikia).

Priklausomai nuo to, kiek žmonių kasdien naudojasi rankšluosčiais, galite rinktis rulonus pagal dydį:

  • mažas rulonas,
  • vidutinis rulonas,
  • didelis rulonas
  • Jumbo pakuotė

O kokius popierinius rankšluosčius rinktis viskas priklauso nuo to, ar jau turite popierinių rankšluosčių dozatorius? Patartina pirmiausia nuspręskite, kurie rankšluosčiai bus jūsų atveju tinkamiausi, o tada rinkitės konkretaus tipo popierinių rankšluosčių dozatorius.

Popierinių rankšluosčių sluoksniai, popierinio rankšluosčio svoris ir popierinio rankšluosčio našumas – į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Kas turi įtakos popierinių rankšluosčių sugeriamumui? Viskas priklauso nuo to, kiek sluoksnių yra ir koks jų svoris. Galite pastebėti, kad trijų sluoksnių vienkartinis popierinis rankšluostis bus panašaus storio kaip ir dviejų sluoksnių.

Tai reiškia, kad rankšluostis turi 2 sluoksnius po 18 gsm,  tai iš viso duoda 36 g/m2. Kito gaminio atveju tai yra pvz., 1 sluoksnis, kurio gramatūra yra 34,5 g/m2. Matote, kad skirtumas nedidelis. Žinoma, tradiciniai dviejų sluoksnių popieriniai rankšluosčiai šiuo atveju yra šiek tiek storesni, todėl geriau sugeria, o tai taip pat reiškia ir geresnį jų efektyvumą.