Ar Biožidiniams Reikia Kamino?

Biožidiniai – tai šilumą skleidžiantys prietaisai, kurių pagalba galima sukurti jaukumą ir tikrą ugnies liepsną bet kur. Šio tipo židinį galima įrengti bet kuriuose namuose, netgi tuose, kuriuose negalima įrengti įprasto malkinio židinio. Biožidinius galima įrengti ne tik namuose, bet ir kitose patalpose, o jų montavimas yra paprastas ir nesudėtingas.

Biožidinio įrengimui nereikia kamino:

Didžiausias biožidinių privalumas yra tas, kad juos galima įrengti bet kur, nes šiam šilumą skleidžiančiam prietaisui nereikia kamino ir dūmtraukio. Biožidiniai yra kūrenami biokuru, vadinamu bioetanoliu, kuris neišskiria jokių dūmų, todėl jų įrengimui nereikia jokio kamino. Juos galima turėti nuosavame name, bute, biure, kavinėje, viešbutyje ar SPA, o trumpai tariant, visur kur nėra galimybės įrengti kaminą. Biožidinys neskleidžia jokio kvapo ir dūmų, jį kūrenant nesusidaro suodžiai ir pelenai, todėl nei kaminas, nei dūmtraukis nėra reikalingi. Tai yra draugiškas aplinkai ir žmonėms židinio tipas, kuris išskiria labai mažai CO2, todėl yra saugus naudoti. Dėl šios priežasties biožidinį galima įrengti net tose patalpoje, kuriose nėra jokios papildomos ventiliacijos, užtenka patalpą pravėdinti atidarius langą.

Biožidinio įrengimas yra labai paprastas:

Biožidiniai pasižymi galimybe būti pritaikyti praktiškai bet kurioje erdvėje ir be jokių ilgų montavimo darbų galite mėgautis židinio skleidžiama šiluma ir jaukumu. Kadangi biožidinio įrengimui nėra reikalingas kaminas, dūmtraukis ar papildoma ventiliacija, dėl šios priežasties jis gali būti įrengiamas bet kuriame namo aukšte. Taip pat jis gali būti įrengiamas bet kokio dydžio patalpoje ar net lauke, pvz., terasoje ar pavėsinėje. Geriausia yra tai, kad norint įrengti biožidinį, jums tereikia minimalių išlaidų, nes nereikia atlikti jokių rimtesnių remonto darbų, pvz., nereikia rūpintis kamino, dūmtraukio ar papildomos ventiliacijos įrengimo darbais. O jei pasirinksite laisvai pastatomą biožidinį, jo įrengimo darbai tebus vieno žingsnio procesas. Taip pat galima rinktis ant sienos pakabinamą biožidinį, kurio montavimas užtruks tik valandą.