Geriausias Maistas Sterilizuotoms Katėms

Turėti katę namuose skirtingiems žmonėms gali reikšti skirtingus dalykus. Kai kurie iš jų nori, kad katė prisiglaustų ir atsisėstų ant kelių, o kiti džiaugiasi galėdami gyventi su labai nepriklausoma kate, kuri didžiąją laiko dalį praleidžia lauke ir nenori per daug bendrauti. Tačiau tiek vienu, tiek kitu atveju jūsų katei reikia kasdienės, o kartais ir profesionalios, priežiūros, gero maisto ir vandens. Jei ketinate įsigyti katę, turite žinoti, kad kasdien reikia ištuštinti ir valyti kraiko padėklą, taip pat katę reikia maudyti, šukuoti, kirminti, skiepyti ir, žinoma, sterilizuoti. Be to, maistas katėms taip pat turėtų būti parenkamas atidžiai. Kad sterilizuota katė būtų sveika ir gautų pilnavertį maistą, geriausia rinktis specialų, būtent sterilizuotoms katėms skirtą, maistą. Pateikiame jums keletą tokio maisto katėms pasirinkimo variantų.

Geriausias maistas katėms:

Kačių augintojai puikiai žino, kad sterilizacija kiekvienai katei gali būti sunkus laikotarpis, kurio metu joms reikia ypatingos priežiūros ir subalansuotos mitybos. Alphazoo.lt internetinė parduotuvė, prekiaujanti kačių ir šunų maistu bei priežiūros priemonėmis, siūlo didelį sterilizuotoms katėms skirto maisto pasirinkimą. Čia galite rasti tokių žinomiausių gyvūnų maisto gamintojų, kaip “Josero”, “Ontario”, “Acana”, “Brit Care”, “Royal Canin” ir daugelio kitų, produktus. Pavyzdžiui, būtent sterilizuotoms katėms galite rinktis šį ėdalą:

  • “ONTARIO Cat Sterilised Salmon” – tai sausas maistas su lašiša, skirtas sterilizuotoms katėms. Šis maistas yra Super Premium kokybės, nes yra visavertis su mažu grūdų kiekiu. Jis gaminamas pagal specialiai sterilizuotoms katėms sukurtą receptą.
  • “Josera Sterilised Classic” – tai sausas maistas, sukurtas būtent sterilizuotoms katėms, su rinktiniais priedais. Šis maistas sukurtas taip, kad būtų optimaliai sureguliuotas mineralinių medžiagų kiekis, o specialiosios dietinės skaidulos skatina sotumo jausmą.
  • “TRAINER NATURAL Sterilised Cat Adult” – tai sausas maistas sterilizuotoms katėms su kumpiu. Šis maistas, kurio sudėtyje yra specifiniai natūralios kilmės ingredientai, yra sukurtas būtent sterilizuotoms katėms, tačiau tinka ir nesterilizuotoms katėms.
  • “Royal Canin Sterilized” – tai sausas maistas, skirtas sterilizuotoms katėms, kurios linkusios priaugti svorio. Šis maistas yra gaminamas atsižvelgiant į pašaro sudėtį, kuri padeda kontroliuoti katės svorį ir reguliuoti šlapimo rūgštingumą. Maisto sudėtyje yra mažiau riebalų ir angliavandenių, todėl katė nepriauga daug svorio.
  • “BRIT Premium Cat Sterilised” – tai yra sausas visavertis maistas, pagamintas iš natūralių ingredientų ir skirtas sveikai ir kasdienei sterilizuotų kačių mitybai. Šis maistas yra gaminamas iš aukštos kokybės ingredientų, kurių sudėtyje yra pagrindinių maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų.

Mes pateikiame tik keletą galimų, sterilizuotoms katėms skirto maisto, pasirinkimų. Jei norite pamatyti visą internetinės parduotuvės Alphazoo.lt prekių asortimentą, skirtą sterilizuotoms katėms, apsilankykite čia: https://www.alphazoo.lt/produkto-kategorija/katems/sausas-maistas/acana.