Kaip Atkurti “Facebook” Anketa?

Nesvarbu, ar pamiršote savo “Facebook” paskyros slaptažodį, ar manote, kad į jūsų paskyrą buvo įsilaužta, galite atkurti savo anketą. „Facebook“ siūlo kelis automatizuotus paskyros atkūrimo būdus, o dauguma jų priklauso nuo informacijos, kurią įvedėte ir patvirtinote kurdami paskyrą. Jei to nepadarėte arba informacija yra pasenusi, tikimybė, kad galėsite susigrąžinti prieigą prie paskyros, yra nedidelė. Tačiau nenusiminkite, nes parodysime vieną parinktį, kai kiti atkūrimo metodai nepavyks.

Būdai, kaip atkurti „Facebook“ paskyrą:

„Facebook“ paskyros atkūrimas yra sudėtingas, jei nenustatėte jokių atsarginių kopijų atkūrimo parinkčių. Štai keletas būdų, kaip galite atkurti savo “Facebook” anketą:

1. Patikrinkite, ar vis dar kažkur esate prisijungę prie „Facebook“:

Prieš bandydami atkurti paskyrą patikrinkite, ar vis dar esate prisijungę prie „Facebook“ kuriame nors iš savo įrenginių. Tai gali būti kita jūsų kompiuterio naršyklė arba naršyklės profilis, „Facebook“ „Android“ ar „iOS“ programa arba mobilioji naršyklė, pavyzdžiui, planšetiniame kompiuteryje. Jei vis tiek galite pasiekti „Facebook“ bet kur, galbūt galėsite „atkurti“ savo „Facebook“ slaptažodį be patvirtinimo iš naujo kodo. Tačiau tokiu atveju geriausia būtų pakeisti seną slaptažodį nauju. Taip pat apsvarstykite galimybę „Facebook“ nustatyti dviejų veiksnių autentifikavimą.

2. Išbandykite numatytąsias “Facebook” paskyros atkūrimo parinktis:

Jei nepavyko rasti įrenginio, kuriame vis dar buvote prisijungę prie „Facebook“, tęskite atkūrimo parinktis. Jeigu įmanoma, naudokite interneto ryšį ir kompiuterį ar telefoną, iš kurio anksčiau dažnai prisijungėte prie „Facebook“ paskyros. Jei „Facebook“ atpažįsta tą tinklą ir įrenginį, galbūt galėsite iš naujo nustatyti slaptažodį be papildomo patvirtinimo. Tačiau pirmiausia turite nustatyti savo paskyrą.

1 parinktis: atkurkite paskyrą iš jos profilio puslapio:

Jei turite prieigą prie kitos „Facebook“ paskyros, pavyzdžiui, draugo ar šeimos nario, ir tokiu būdu galite pasiekti savo paskyros profilio puslapį, nes esate „Facebook“ draugai, galite naudoti šią parinktį. Atminkite, kad tam reikia atsijungti nuo kitos paskyros. Norėdami tęsti šią parinktį:

  • Raskite savo profilį „Facebook“ draugų sąraše, atidarykite jį ir spustelėkite … ant profilio paveikslėlio arba po juo (programėlėje mobiliesiems trijų taškų meniu bus rodomas po vaizdu).
  • Tada pasirinkite “Rasti palaikymą” arba “Pranešti apie profilį”.
  • Kitame meniu pasirinkite atitinkamą parinktį, “šiuo atveju negaliu pasiekti savo paskyros”.
  • Paskutiniame veiksme pasirinkite “Atkurti šią paskyrą” ir spustelėkite “Atlikta”.
  • Taip atsijungsite nuo naudojamos paskyros, kad pradėtumėte paskyros atkūrimą.
  • Šis metodas nukreips jus į tą patį slaptažodžio nustatymo iš naujo langą, aprašytą 2 parinktyje.
  • Atkūrimas pagrįstas kontaktiniais duomenimis, kuriuos pridėjote prie paskyros.

2 parinktis: raskite ir atkurkite paskyrą naudodami kontaktinę informaciją:

Jei iš viso neturite prieigos prie “Facebook” arba nenorite atsijungti nuo kitos paskyros, atidarykite naują naršyklės profilį, pvz. svečio profilį, ir eikite į „Facebook“ atkūrimo puslapį. Įveskite el. pašto adresą arba telefono numerį, kurį anksčiau pridėjote prie „Facebook“ paskyros. Kai rašote telefono numerį, pabandykite rašyti jį su šalies kodu arba be jo, nes visos versijos turėtų veikti. Net jei taip nenurodyta, taip pat galite naudoti savo „Facebook“ vartotojo vardą. Kai sėkmingai identifikuosite paskyrą, pamatysite savo profilio santrauką. Prieš tęsdami atidžiai patikrinkite, ar tai tikrai jūsų paskyra ir ar vis dar turite prieigą prie nurodyto el. pašto adreso arba telefono numerio. Galbūt galėsite pasirinkti el. pašto arba telefono atkūrimo galimybę. Jei viskas gerai su kontaktine informacija, atlikite šiuos veiksmus:

  • Spustelėkite “Tęsti”.
  • „Facebook“ atsiųs jums saugos kodą pasirinktu būdu.
  • Gausite kodą į savo el. paštą ar telefoną, priklausomai nuo to, kokį būdą pasirinkote.
  • Tada įveskite jį ir džiaukitės atkūrę “Facebook” paskyrą.
  • Šiuo metu galite nustatyti naują slaptažodį, tai primygtinai rekomenduojama.
  • Jei negaunate kodo, spustelėkite “Negavote kodo?” apatiniame kairiajame lango “Įveskite saugos kodą” kampe, kuris sugrąžins į ankstesnį ekraną.
  • Galite pabandyti dar kartą arba galbūt suprasite, kad vis dėlto neturite prieigos prie paskyros.

Prisijunkite prie savo Facebook paskyros:

Jei pavyko atgauti prieigą prie paskyros ir įtariate, kad į jūsų “Facebook” paskyrą buvo įsilaužta, nedelsdami pakeiskite slaptažodį ir atnaujinkite kontaktinę informaciją. Tai yra pagrindiniai žingsniai siekiant apsaugoti „Facebook“ paskyrą. Būtinai pašalinkite visus el. pašto adresus ar telefono numerius, kurie nepriklauso jums arba kurių nebegalite pasiekti. Primygtinai rekomenduojame visose socialinės žiniasklaidos paskyrose įjungti dviejų veiksnių autentifikavimą, kad tai nepasikartotų.

3. Pakeiskite kontaktinę informaciją:

Dažnai naudojant anksčiau pateiktas parinktis neįmanoma atkurti „Facebook“ paskyros. Galbūt praradote prieigą prie el. pašto adreso ir telefono numerio, kurį kartą įtraukėte į savo profilį. O gal įsilaužėlis pakeitė šią informaciją. Tokiu atveju „Facebook“ leidžia nurodyti naują el. pašto adresą arba telefono numerį, kurį naudos susisiekdama su jumis dėl paskyros atkūrimo. Norėdami pradėti šį procesą, atlikite šiuos veiksmus:

  • Spustelėkite nuorodą “Nebeturite prieigos prie jų?” slaptažodžio nustatymo iš naujo puslapio apačioje kairėje.
  • „Facebook“ paprašys jūsų įvesti naują el. pašto adresą arba telefono numerį, kad galėtų su jumis susisiekti ir padėti atkurti paskyrą.
  • Norėdami tęsti, spustelėkite “Tęsti”.
  • Jei nustatėte patikimus kontaktus, galite paprašyti socialinio tinklo padėti atkurti „Facebook“ paskyrą kitame veiksme.
  • Turėsite atsiminti bent vieną visą savo patikimų kontaktų pavadinimą, kad atskleistumėte juos visus.
  • Atminkite, kad norint atkurti „Facebook“ paskyrą, jums reikia tik trijų kodų.
  • Jei nenustatėte patikimų kontaktų, jums gali būti suteikta galimybė vietoje atsakyti į vieną iš saugos klausimų ir iš naujo nustatyti slaptažodį.
  • Kaip papildoma atsargumo priemonė, tai yra 24 valandų laukimo laikotarpis, kol galėsite pasiekti paskyrą.
  • Priešingu atveju gali tekti palaukti, kol „Facebook“ susisieks, kad patvirtintų jūsų tapatybę.