Kaip Gauti Statybininko Kortelę?

Statybininko kortelė – tai darbdavių pripažįstamas dokumentas, kuriame yra pateikiami jūsų gebėjimai, įgūdžiai ir žinios. Ji gali būti išduodama visiems statybos sektoriaus darbuotojams, atsižvelgus į jų kompetenciją, įgūdžius ir įvertinus kvalifikaciją. Kortelėje yra pateikiami asmeniniai duomenys ir profesiniai pasiekimai. Statybininko kortelė gali netgi atstoti jūsų CV darbdaviui. Be to, ji gali padėti gauti geresnę darbo vietą, o tuo pačiu ir didesnį atlyginimą. Kadangi statybininko kortelėje yra pateikiami jūsų įgūdžiai ir kvalifikacija, tai yra puikus argumentas užsakovui įdarbinti būtent jus. Turint statybininko kortelę gali būti paprasčiau įsidarbinti ir parodyti, ką iš tikrųjų sugebate.

Kaip įsigyti statybininko kortelę:

Jei dirbate statybos įmonėje ir norite gauti statybininko kortelę, galite kreiptis į įmonės administraciją, kuri nurodys tolimesnius veiksmus kortelės gavimui. Jei norite statybininko kortelę gauti individualiai, reikia atlikti keletą paprastų veiksmų:

  • Užsiregistruokite “STATREG” tinklalapyje, t.y. viršutiniame dešiniajame kampe spauskite “Registruotis”, o tada “Prisijungti”.
  • Kai sėkmingai užsiregistruosite ir pateiksite visus prašomus dokumentus, bus vykdomas pateiktos informacijos apdorojimas. Jei bus būtina, administracija gali paprašyti jūsų pateikti papildomos informacijos ar dokumentų.
  • Pasirinkite reikiamas kompetencijas, o tada registruokitės į kompetencijų vertinimo egzaminą ir per porą dienų gausite pasiūlymą.
  • Privalėsite sumokėti už vertinimo egzaminą, tada atvykti į nurodytą vietą ir išlaikyti kompetencijų vertinimo egzaminą, kuris susideda iš praktinės ir teorinės dalies. Teorinėje dalyje reikia atsakyti į keletą klausimų, o praktinė dalis atliekama statybvietėje.
  • Kompetencijų vertinimo egzamino kaina gali būti skirtinga, atsižvelgiant į vertinamų kompetencijų apimtį. Jei išlaikysite egzaminą, per 5 darbo dienas gausite savo statybininko kortelę.