Kaip Išvalyti Benzino Purkštukus: Žingsnis Po Žingsnio

Užsikimšę ar nešvarūs degalų purkštukai gali sutrikdyti sklandų jūsų transporto priemonės veikimą, sumažinti jos galią ir ridą. Kad automobilio variklis veiktų sklandžiai, maždaug kartą per metus reikėtų išvalyti degalų purkštukus. Kuro purkštukų valymo rinkiniai yra paprasti naudoti ir prieinami, o rūpinimasis savo automobiliu ilgainiui atsipirks. Taigi, apžvelkime purkštukų valymo proceso žingsnius ir aptarkime juos plačiau, kad šis procesas jums būtų kuo paprastesnis.

Kuro purkštukų valymo žingsniai:

Kuro purkštukų valymo rinkinio naudojimas:

Įsigykite degalų purkštuko valiklio rinkinį su valymo skysčiu, tinkančio jūsų transporto priemonės tipui. Kiekviename rinkinyje turėtų būti degalų purkštukų valiklio talpykla ir žarna, pritvirtinama prie degalų purkštuko. Norėdami gauti geriausius rezultatus rinkitės valymo skystį, kuriame yra polietiramino, nes jis efektyviau nei kiti ingredientai ištirpins storas anglies nuosėdas. Dauguma degalų purkštukų valymo rinkinių gali būti naudojami bet kokio tipo transporto priemonėms, tačiau turėtumėte tiksliai išsiaiškinti.

Peržiūrėkite savo automobilio variklio schemą, kad surastumėte degalų purkštukus:

Įvairių tipų varikliai turi skirtingą išdėstymą, todėl gali būti sunku rasti kuro purkštukus. Dėl šios priežasties vertėtų pažiūrėti automobilio variklio schema, o jei tokios neturite, galite ieškoti internete. Degalų purkštukai bus vienoje ar kitoje vietoje po automobilio gaubtu.

Atjunkite kuro siurblį nuo degalų purkštukų:

Kuro siurblys turėtų būti variklio šone: švelniai ištraukite degalų purkštukus, kad atjungtumėte juos nuo siurblio. Kai jie bus atjungti, prijunkite degalų grąžinimo liniją prie kuro siurblio, kad jo viduje esantis kuras grįžtų į baką, kol valote purkštukus. Jei nesate tikri, kaip tinkamai atjungti degalų purkštukus, vadovaukitės konkrečios transporto priemonės instrukcijomis, pateiktomis jūsų transporto priemonės vadove.

Atjunkite slėgio reguliatoriaus vakuumo liniją, jei tokią turite:

Suraskite degalų slėgio reguliatorių, jei toks yra jūsų automobilyje, ir ieškokite prie jo pritvirtintos vakuumo linijos. Sureguliuokite vakuumo liniją tiesiai virš tos vietos, kur ji jungiasi prie reguliatoriaus ir švelniai ištraukite, kad atjungtumėte. Jei nežinote, kaip tai padaryti, galite patikrinti savo transporto priemonės vadovą. Reguliatorius paprastai yra tiesiai už kuro purkštukų.

Prijunkite valymo rinkinį prie degalų prievado:

Raskite degalų prievadą, kuris turėtų būti pritvirtintas prie variklio degalų bėgelio. Skirtinguose rinkiniuose tai gali skirtis, todėl vykdykite išsamias valymo rinkinio instrukcijas, kaip pritvirtinti žarną prie prievado. Įsitikinkite, kad purkštukai nėra veikiami degalų, nes valiklis yra degus.

Nuimkite dangtelį nuo degalų bako, kad išvengtumėte slėgio padidėjimo:

Valiklis pašalins šiukšles ir nešvarumus, naudojant slėgio pliūpsnį, kai į kuro purkštukus įpurškiamas valymo tirpiklis. Prieš pradėdami valyti, būtinai nuimkite degalų bako dangtelį. Tai neleis susidaryti per dideliam slėgiui, kuris gali sukelti degimą.

Pasukite automobilio užvedimo mechanizmą, kad valymo skystis patektų į purkštukus:

Dar kartą patikrinkite, ar degalų siurblys yra atjungtas. Užveskite variklį ir leiskite jam veikti. Variklis nustos veikti pats, kai visas valymo skystis bus išnaudotas. Paprastai tai užtrunka nuo 5 iki 10 minučių, kol valiklis pereina per purkštukus.

Išimkite valymo rinkinį ir vėl prijunkite siurblį ir purkštukus:

Ištraukite žarną ir jungiamąsias detales iš degalų angos. Vėl prijunkite kuro siurblio maitinimo šaltinį ir slėgio reguliatoriaus vakuuminę žarną. Uždėkite degalų bako dangtelį atgal į vietą.

Užveskite transporto priemonę dar kartą:

Užveskite savo transporto priemonę, kad pamatytumėte, ar viską tinkamai pritvirtinote ir įsitikintumėte, kad automobilis veikia sklandžiai. Klausykitės nenormalių garsų, kurie gali rodyti problemą. Važiuokite automobiliu trumpą atstumą, kad įsitikintumėte, jog jis važiuoja sklandžiai. Jei teisingai atlikote purkštukų valymą ir pastebėjote neįprastus garsus, kreipkitės į profesionalų automobilių mechaniką.