Kaip Įdegti Natūralią Kaljano Anglį?

Kaljano paruošimas rūkymui susideda iš keletos esminių etapų, o vienas svarbiausių – anglies paruošimo procesas. Jų teisingas paruošimas turi įtakos tam, kaip tai paveiks tabako mišinį. Jei žinosite, kaip teisingai uždegti kaljano anglis, tikrai gausite gerą dūmą, ilgą rūkymo seanso laiką ir malonų aromatą. Taip pat turite prisiminti apie saugumą, kad nenusidegintumėte.

Natūralios anglies uždegimas naudojant kaitinimo spiralę:

Natūralios anglys yra vienas iš būdų rūkyti kaljaną, kurios suteiks nepaprastą kaljano tabako skonį. Paprasčiausias būdas uždegti šias anglis yra ant elektrinės viryklės su atvira kaitinimo spirale. Padėkite natūralias anglis tiesiai ant kaitinimo elemento ir įjunkite degiklį, o tada apverskite anglį po 3 – 4 minučių. Kad anglys yra paruoštos, sužinosite, kai visas juodas anglių paviršius taps raudonas / oranžinis ir bus visiškai padengtas pilkais pelenais. Šis procesas paprastai trunka nuo 5 iki 10 minučių, priklausomai nuo anglies uždegimo prietaiso naudojamo šilumos nustatymo.

Natūralios anglies uždegimas naudojant dujinę viryklę:

Taip pat natūralią anglį galima uždegti naudojant dujinę viryklę. Norint rūkyti kaljaną su natūraliomis anglimis, turite žinoti, kad jas uždegti nėra taip paprasta, nes tenka taikyti daug galingesnę ir nuolatinę liepsną. Tai paprastai būna lėtesnis ir sudėtingesnis procesas. Jei namuose yra dujinė viryklė, tada užtenka žnyplėmis paimti natūralios anglies gabalėlį ir uždėti ant ugnies maksimalia galia. Po kelių minučių anglis bus paruošta naudoti, o tai suprasite pamatę, kad anglis tapo raudona ir pasidengė pilkais pelenais.

Kas yra natūrali anglis kaljanui?

Natūrali kaljano anglis paprastai gaminama iš kokoso arba bambuko ir neturi jokio cheminio greitintuvo uždegimui. Pagrindinis šios anglies rūšies privalumas yra tai, kad jis nėra impregnuotas chemikalais. Dėl to jos kaista šiek tiek ilgiau, tačiau nepalieka jokio poskonio ir užtikrina pastovesnę šilumą. Natūralios anglys užtikrina ilgą rūkymo laiką, daug šilumos ir visiškai nelieka pašalinių kvapų.